Opinie naszych Klientów:

"Po wprowadzeniu systemu Preactor czas potrzebny na zaplanowanie zleceń, został skrócony."


UAB Vytrolma wykorzystuje system Preactor aby rozwinąć i udoskonalić produkcję.

Lipiec 2015 - Udane wdrożenie systemu Preactor APS w litewskiej firmie UAB Vytrolma zostało potwierdzone opisem wdrożenia, przygotowanym wspólnie z użytkownikami systemu. Osiągnięte korzyści to min. zwiększona dokładność planowania, lepsze zarządzanie zasobami ludzkimi i lepsze wykorzystanie podwykonawców oraz 30% redukcja czasu produkcji.

Wdrożenie zostało przeprowadzone przez firmę Prętczyński, wspólnie z Columbus Lithuania, litewskim partnerem firmy Preactor. System Preactor został zintegrowany z systemem Microsoft Dynamics AX.

Opis wdrożenia został opublikowany na stronach firmy Preactor.

 
Sukces wdrożenia w firmie Electrostart

Maj 2015 - Na stronach firmy Preactor opublikowany został opis wdrożenia w firmie Electrostart JSCo, producenta komponentów do urządzeń oświetleniowych.

W projekcie realizowanym przez SM Consulta, bułgarskiego partnera firmy Preactor, brali udział konsultanci firmy Prętczyński którzy przygotowali m.in. integrację pomiędzy systemem Preactor a systemem Microsoft Dynamics AX na podstawie własnego rozwiązania ‘Preactor for AX’.

W wyniku wdrożenia systemu firma Electrostart osiągnęła następujące korzyści: 85%-90% automatyzację działań potrzebnych do przygotowania planu produkcji, 30% optymalizację przezbrojeń maszyn oraz zmniejszenie liczby spóźnionych zamówień.

Opis wdrożenia na stronie preactor.com

 
Preactor rozwiązaniem partnerskim Unit4 Polska

System Preactor, system klasy APS do zaawansowanego planowania i harmonogramowania, jest rozwiązaniem uzupełniającym systemy firmy Unit4 Polska.

Unit4 Polska (dawniej UNIT4 TETA) jest jednym z największych i najbardziej doświadczonych w Polsce producentów oprogramowania biznesowego klasy ERP, HR, Business Intelligence dla średnich i dużych przedsiębiorstw oraz sektora publicznego. Specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych systemów informatycznych wspierających kluczowe obszary działalności firmy (finanse, kadry i płace, logistyka, produkcja i in.) w obliczu zmian zachodzących zarówno wewnątrz firmy, jak i w jej otoczeniu biznesowym.

Więcej…
 
Preactor na targach BALTTECHNIKA 2014 w Wilnie.

W dniach 20-22 maja 2014 na Międzynarodowych Targach Przemysłowych BALTTECHNIKA 2014 w Wilnie firma Prętczyński wspólnie z firmą Columbus zaprezentuje połączenie systemu APS firmy Preactor International - A Siemens Company i systemów ERP Microsoft Dynamics AX/NAV. W ramach targów konsultanci firmy Prętczyński zaprezentują efekty projektów wdrożeniowych systemu Preactor w firmach litewskich.

BALTTECHNIKA to największa, specjalistyczna wystawa przemysłowa w krajach bałtyckich. Więcej informacji o targach na stronie www.litexpo.lt

 
Preactor w Bułgarii - seminarium o harmonogramowaniu produkcji

W listopadzie w Sofii konsultanci firmy Prętczyński brali udział w seminarium zorganizowanym przez firmę SM Consulta, bułgarskiego partnera firmy Preactor i firmę Siemens. Przedstawiali swoje wieloletnie doświadczenie we wdrażaniu systemu klasy APS i wybrane opisy wdrożeń w Polsce.

Więcej…
 
System Preactor na III Konferencji Lean Learning Academy (Politechnika Rzeszowska)

W piątek 10 maja 2013 r. odbędzie się w Rzeszowie III Konferencja Lean Learning Academy, organizowana przez Politechnikę Rzeszowską, z udziałem firmy Prętczyński sp. z o.o.

W ramach konferencji odbędą się warsztaty: ‘Doskonalenie harmonogramu produkcji z wykorzystaniem oprogramowania PREACTOR’- prowadzone przez Dr Sławomira Świrada, Politechnika Rzeszowska.

Więcej…
 
Firma Preactor, producent oprogramowania APS, otwiera biura w Chinach.

Firma Preactor rozszerza swoją obecność w Chinach, otwierając dwa dedykowane biura.

Otwarcie dwóch biur w Suzhou i w Szanghaju jest odpowiedzią lidera oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, na nowy status Chin jako kraju o najwyższej produkcji przemysłowej.

Więcej…
 
System Preactor na Ukrainie

Październik 2012 - Firma Prętczyński wspiera firmę SoftServe, czołowego dostawcę systemów informatycznych na Ukrainie, w procesie wprowadzania systemu Preactor na rynek ukraiński.

Informacja prasowa firmy Preactor International "UKRAINE EXPANSION THANKS TO SOFTWARE FIRM PARTNERSHIP":

Więcej…
 
Preactor otrzymał od Sage status Złotego Autoryzowanego Partnera w Ameryce Północnej.

Sierpień 2012 – Preactor, światowy lider oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, został wyróżniony przez Sage statusem Złotego Autoryzowanego Partnera w Ameryce Północnej.

Więcej…
 
Sage i Preactor - zyskaj przewagę dzięki integracji ERP i APS.

Lipiec 2012 - Sage Polska: Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym materiałem dotyczącym zintegrowanego rozwiązania do planowania i harmonogramowania produkcji, które powstało z połączenia dwóch systemów - Sage ERP X3 i Preactor APS 500.

W celu zapoznania się ze szczegółami rozwiązania prosimy o pobranie materiału Sage ERP X3 - Preactor APS z sekcji Do pobrania.

Źródło: Sage sp. z o.o., odnośnik do informacji.

 

 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.