Opinie naszych Klientów:

"Z perspektywy czasu decyzja o wdrożeniu systemu Preactor była decyzją właściwą."


Harmonogramowanie


Dlaczego warto wybrać system Preactor?

W ciągu ostatnich 18 lat, w których firma Preactor International zajmuje się wdrażaniem rozwiązań do zaawansowanego planowania i harmonogramowania na całym świecie, dostrzega wspólnie z partnerami, że w każdym odwiedzanym przedsiębiorstwie są różne pomysły, na to czego oczekują użytkownicy od rozwiązania, jakie dane chcą zobaczyć, jakie problemy chcą rozwiązać, jakie cele stawiają w obszarze planowania i harmonogramowania oraz jakie reguły harmonogramowania chcą stosować.

Więcej…
 
Wybór wersji systemu

Systemy Preactor to rodzina rozwiązań do harmonogramowania o różnym poziomie funkcjonalności i koszcie zakupu (od około $100,000 do mniej niż $1,000).

Poniżej znajduje się zestaw pytań, który będzie podstawą do określenia, który system jest rozwiązaniem optymalnym i będzie spełniał wymagania Twojego przedsiębiorstwa.

Więcej…
 
System Preactor 400 APS

System Preactor 400 APS posiada wiele wbudowanych reguł optymalizacji harmonogramowania, aby radzić sobie z takimi problemami, jak minimalizacja czasów przezbrojenia, preferowana kolejność, harmonogramowanie wąskich gardeł i planowanie w cyklach produkcyjnych. Przy użyciu narzędzia Preactor Event Script Processor można tworzyć złożone reguły, selektywnie stosując sekwencję standardowych reguł. Jednak jeśli reguły te nie odpowiadają konkretnym wymaganiom, możliwe jest dodanie unikalnych reguł w formie makr Visual Basic.

Więcej…
 
System Preactor 300 FCS

System Preactor 300 FCS ma wiele dodatkowych funkcji w porównaniu do wersji 200 FCS.

Po pierwsze, na poziomie szczegółowego harmonogramowania P300 FCS posiada dodatkowe funkcje obejmujące obsługę wielu ograniczeń dostępności skończonych zasobów dla każdej operacji, kontrolę marszrut w zależności od wybranych zasobów, modelowanie wielu partii w oparciu o te same zasoby, takich jak piece i miksery, oraz informacje o ukończonych ilościach przesyłane w trakcie produkcji partii.

Więcej…
 
System Preactor 200 FCS

System Preactor 200 FCS jest punktem wyjścia dla użytkowników chcących zintegrować swoje rozwiązanie z innymi systemami, takimi jak ERP lub MES. Bazę danych SQL, dzięki możliwości zmiany jej struktury, można w pełni dostosować do potrzeb użytkownika.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 1 z 3

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.