Opinie naszych Klientów:

"Z perspektywy czasu decyzja o wdrożeniu systemu Preactor była decyzją właściwą."


Preactor International oferuje bezpłatne rozwiązanie do harmonogramowania - Preactor Express

Wrzesień 2010 - Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek systemu Preactor Express – nowego rozwiązania w wersji podstawowej. Rozwiązanie kierowane jest w szczególności do mniejszych firm, aby mogły one uzyskać dostęp do uznanych na świecie systemów harmonogramowania i planowania. Preactor Express opiera się na niedawno wydanej wersji 11 systemu Preactor i będzie całkowicie bezpłatny.

 


Mike Novels, CEO firmy Preactor International, wyjaśnia znaczenie tej decyzji: "System Preactor, jako rodzina rozwiązań, z której korzysta ponad trzy tysiące firm na całym świecie, jest synonimem doskonałości w harmonogramowaniu i planowaniu produkcji. Dla wielu średnich i większych przedsiębiorstw produkcyjnych codzienne harmonogramowanie produkcji jest związane z systemem Preactor. Preactor Express oferuje nasze sprawdzone rozwiązanie mniejszym firmom, które opierają swoje planowanie na arkuszach kalkulacyjnych, lub przestarzałych aplikacjach do planowania".

 

„Udostępniając bezpłatnie system Preactor Express, podjęliśmy strategiczną decyzję, aby umożliwić wielu przedsiębiorstwom produkcyjnym uzyskanie korzyści takich jak: większa efektywność, przejrzystość harmonogramów i przewaga nad konkurencją. Jest to dla firm produkcyjnych szczególnie istotne, w momencie, kiedy pojawiają się nowe wyzwania będące konsekwencją niedawnego kryzysu. Ze względu na skalowalność rozwiązań Preactor, dostępna jest możliwość aktualizacji do wyższej wersji. Teraz każda firma, niezależnie od jej wielkości lub dostępnego budżetu, ma szansę przekonać się o korzyściach, jakie może osiągnąć korzystając z systemu Preactor.”

Preactor Express będzie dostępny do pobrania jeszcze w tym roku na stronie www.preactor.com

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.