Opinie naszych Klientów:

"Spełnione zostały wszystkie istotne wymagania dot. działania systemu."


Systemy do planowania i harmonogramowania firmy Preactor otrzymały certyfikat SAP

Październik 2010 - Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, ogłosiła dzisiaj, że jej rozwiązania Preactor APS, zostały certyfikowane przez firmę SAP na platformie SAP NetWeaver. Systemy firmy Preactor były skutecznie integrowane z rozwiązaniami SAP ® ERP i zapewniały użytkownikom przejrzystość, elastyczność i kontrolę nad planowaniem i harmonogramowaniem produkcji.

Mike Novels, CEO firmy Preactor International: “Jesteśmy zachwyceni, że możemy ogłosić, iż rozwiązania Preactor APS otrzymały certyfikat Powered by SAP NetWeaver. Ta certyfikacja jest naturalną konsekwencją naszego doświadczenia z wieloma użytkownikami SAP i partnerami na całym świecie. Zdolność Preactora do wykorzystania informacji z systemów SAP, będzie korzystne dla aktualnych i przyszłych użytkowników SAP. W dużej mierze pośredni model sprzedaży systemów Preactor będzie również atrakcyjny dla partnerów i dostawców rozwiązań SAP, ponieważ certyfikowane połączenie pomiędzy systemami pozwoli im na oferowanie kompletnego rozwiązania".

Firma Preactor, jako SAP software solution partner, oferuje rozwiązania do planowania i harmonogramowania ściśle zintegrowane z rozwiązaniami SAP ERP, aby pomóc użytkownikom w usprawnieniu ich procesów produkcyjnych. Współpraca pomiędzy systemami Preactor i SAP ma zapewnić obniżenie poziomów stanów magazynowych, obniżenie kosztów i udzielnie odpowiedzi na pytania o możliwy termin realizacji zamówień, aby zaspokoić zapotrzebowania klientów.

Użytkownicy SAP będą mogli skorzystać ze specjalistycznej wiedzy i wsparcia globalnej sieci partnerów firmy Preactor - ponad 1 000 akredytowanych specjalistów, którzy zapewniają, że realizowane są specyficzne potrzeby każdej z firm. Firma Preactor będzie brała udział w spotkaniach użytkowników SAP w wielu krajach, co pomoże zaprezentować wartość współpracy pomiędzy SAP i firmą Preactor.

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.