Opinie naszych Klientów:

"Współpraca z firmą Prętczyński zarówno podczas wdrożenia, jak i po nim przebiega wyśmienicie."


Preactor i Apriso nawiązują współpracę i oferują wspólne rozwiązanie do planowania i zarządzania produkcją.

Grudzień 2010 - Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, ogłosiła dzisiaj podpisanie globalnego porozumienia w sprawie współpracy z firmą Apriso. Wspólne, ściśle zintegrowane, rozwiązanie klasy APS/MES będzie lepiej realizować unikalne zapotrzebowania firm produkcyjnych poprzez uproszczenie i usprawnienie sposobów, w jakie procesy produkcyjne są planowane, realizowane i zarządzane.

FlexNet firmy Apriso to rozwiązanie klasy Manufacturing Execution System (MES), będące platformą do globalnego zarządzania procesami produkcyjnymi, które pomaga swoim użytkownikom w osiągnięciu i utrzymaniu doskonałości w produkcji. Rozwiązania do zaawansowanego planowania i harmonogramowania (APS) firmy Preactor od dawna są uznawane jako niezbędny element strategii przedsiębiorstw w osiąganiu takich korzyści jak: utrzymywanie niższego poziomu produkcji w toku, niższych stanów magazynowych, większej wydajności procesów produkcyjnych i lepszej terminowości dostaw do klientów.

W wyniku współpracy obu firm, system Preactor APS może być wykorzystany jako element wbudowany w system FlexNet, rozwiązanie klasy MES firmy Apriso, które zawiera aplikacje do zarządzania produkcją, magazynem, kontrolą jakości, utrzymaniem ruchu i zarządzania innymi procesami. Firmy produkcyjne wdrażające to nowe rozwiązanie mogą poprawić swoją efektywność, obniżyć zapasy, przy niższym całkowitym koszcie posiadania.

Eric Green, Vice President for Partner Solutions Strategy, z firmy Apriso: "Połączone rozwiązanie zapewnia bardziej niezawodną alternatywę dla firm produkcyjnych, poszukujących systemu planowania i realizacji produkcji, które działałoby niezależnie od ich systemu zintegrowanego klasy ERP. Ta współpraca poszerza naszą ofertę poprzez dołączenie do niej funkcjonalności systemu Preactor w zakresie harmonogramowania produkcji".

Mike Novels, CEO firmy Preactor International: “Połączone korzyści z MES i APS są większe niż suma wszystkich części. Użytkownicy systemu FlexNet firmy Apriso mają teraz możliwość korzystania z systemu Preactor, aby zwiększyć sprawność w zarządzaniu produkcją, co z kolei przyczynia się do zwiększenia ich przewagi konkurencyjnej.“

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.