Opinie naszych Klientów:

"Po wprowadzeniu systemu Preactor czas potrzebny na zaplanowanie zleceń, został skrócony."


Firma Preactor, producent oprogramowania APS, otwiera biura w Chinach.

Firma Preactor rozszerza swoją obecność w Chinach, otwierając dwa dedykowane biura.

Otwarcie dwóch biur w Suzhou i w Szanghaju jest odpowiedzią lidera oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, na nowy status Chin jako kraju o najwyższej produkcji przemysłowej.

Rozwiązania firmy Preactor pozwalają firmom tak planować produkcję, aby optymalnie wykorzystać ograniczone zasoby, w celu dotrzymania oczekiwanych terminów realizacji zleceń. Rozwiązania firmy mogą zostać zintegrowane z już wykorzystywanym przez firmy produkcyjne oprogramowaniem, takim jak systemy ERP.

Dotychczasowi użytkownicy Preactor w Chinach to producenci z różnych branż, takich jak przemysł motoryzacyjny, spożywczy i inne, a otwarcie dwóch nowych biur zapewni maksymalne wsparcie na rynku chińskim.

Mike Novels, CEO Preactor Group powiedział, że obecność na rynku chińskim jest kluczowa ze względu na pozycję Chin w sektorze produkcyjnym.

Mike Novels: "Oprogramowanie APS jest stosunkowo nowym rozwiązaniem na rynku chińskim, ale wierzymy, że teraz jest dobry czas, aby rozszerzyć tam naszą obecność."

"Wielu naszych klientów europejskich i amerykańskich posiada fabrykę w Chinach, a w ciągu ostatnich dwóch lat Chiny miały udział w prawie 20 procentach światowej produkcji przemysłowej, stając się największym producentem."

"Mamy już biura w Europie, Ameryce Południowej, Stanach Zjednoczonych i innych krajach w Azji i dlatego posiadanie biur w Chinach jest strategicznym wyborem. Chcemy rozszerzyć naszą obecność tam, znaleźć nowych partnerów do współpracy i zwiększyć rozpoznawalność naszej marki."

Według Yuguo Liu, szefa Preactora w Chinach, lokalizacja biura w Suzhou została wybrana ze względu na jego bliskość do głównych firm produkcyjnych w kraju.

Yuguo Liu: "W niedalekiej odległości do Szanghaju, jest to w środku jednego z największych obszarów przemysłowych w Chinach rozciągającego się od Nanjing na północnym-wschodzie do Hangzhou na południowym zachodzie".

"Otwieramy również biuro w Szanghaju. Naszym celem będzie budowanie i wspieranie naszej sieci partnerów w Chinach, jak również wsparcie dla użytkowników systemu Preactor. Planujemy również stworzyć bliskie relacje z firmami w poszczególnych sektorach produkcyjnych, w których jesteśmy silni w innych częściach świata.

W przyszłości firma Preactor zamierza dalej rozszerzać swoją obecność w Chinach i otwierać kolejne biura. Oprogramowanie Preactor jest wykorzystywane przez ponad 4000 różnych firm w 75 krajach i zostało przetłumaczone na ponad 30 języków.

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.