Opinie naszych Klientów:

"Współpraca z firmą Prętczyński zarówno podczas wdrożenia, jak i po nim przebiega wyśmienicie."


Preactor otrzymał od Sage status Złotego Autoryzowanego Partnera w Ameryce Północnej.

Sierpień 2012 – Preactor, światowy lider oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, został wyróżniony przez Sage statusem Złotego Autoryzowanego Partnera w Ameryce Północnej.

To wyróżnienie jest uzupełnieniem statusu Globalnego Niezależnego Producenta Oprogramowania (ISV) dla rozwiązania Sage ERP X3, które otrzymała firma Preactor w styczniu 2011. Preactor wspiera przedsiębiorstwa na całym świecie, które z powodzeniem integrują systemy Sage ERP z rozwiązaniami do harmonogramowania.

Ponadto firma Preactor będzie uczestniczyć w dniach partnerów i klientów, w trakcie Sage Summit od 12 do 17 sierpnia w Nashville, Tennessee, gdzie będzie prezentowała swoje rozwiązania do planowania produkcji.

Andy Willis, COO firmy Preactor North America: "Jesteśmy zachwyceni z faktu otrzymania od Sage statusu Złotego Niezależnego Producenta Oprogramowania (ISV) i w naszym przekonaniu jest to odzwierciedlenie naszych silnych relacji oraz uznania wartości, jaką Preactor dodaje do produktów Sage. Przyznanie statusu Złotego Autoryzowanego Partnera Sage daje klientom Preactora oraz partnerom Sage, dodatkową pewność, że systemy Preactor są uznawane przez Sage jako rozwiązania o wysokiej jakości".

"Nie mogę się doczekać ponownego wzięcia udziału w Sage Summit w tym roku i nawiązania kontaktów z klientami oraz partnerami".

Vasu Desikachary, Sr. Director of Strategic Alliances dla Sage w Ameryce Północnej: "Preactor dalej oferuje dobrą wartość dla klientów Sage, poprzez rozszerzenie oraz wzmocnienie funkcjonalności Sage ERP X3 i jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy ich powitać jako naszego Złotego Partnera".

Firma Preactor powstała ponad 20 lat temu i jest nadal zarządzana przez jej założycieli, do których należy Mike Novels, prezes i CEO, będący jednym z wiodących ekspertów w obszarze technologii planowania i harmonogramowania procesów produkcyjnych.

Mike Novels: "Sage, wraz z jego dystrybutorami, jest jednym z naszych partnerów, z którymi współpracujemy najdłużej. Celem tej współpracy jest oferowanie nowoczesnych systemów do planowania i harmonogramowania, które stanowią wartość dodaną do rozwiązań sprzedawanych przez Sage".

"To wydarzenie to wejście na kolejny poziom naszej współpracy, którą zamierzamy rozszerzyć i wzmocnić, w ciągu najbliższych kilku lat".

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.