Opinie naszych Klientów:

"Po wprowadzeniu systemu Preactor czas potrzebny na zaplanowanie zleceń, został skrócony."


Firma oferująca oprogramowanie do planowania odnotowuje 17 procentowy wzrost sprzedaży pomimo spowolnienia gospodarczego.

Czerwiec 2012 – Spowolnienie gospodarcze nie wpłynęło ujemnie na wyniki firmy Preactor International - firma świętuje rekordowy roczny wzrost.

Dane firmy Preactor International za rok 2011, opublikowane w dniu dzisiejszym, wskazują na wzrost sprzedaży netto o 17 procent w porównaniu do poprzedniego roku, co samo w sobie pozwala na świętowanie rekordowych wyników.

Firma Preactor International, która tworzy oprogramowanie Preactor do planowania i harmonogramowania w obszarach produkcji, logistyki i usług, przypisuje swój sukces temu, iż przedsiębiorstwa w pierwszej kolejności oczekują zwrotu z inwestycji, aby przetrwać obecny kryzys gospodarczy.

W roku 2011 prawie 1 000 firm rozpoczęło korzystanie z systemu Preactor, w tym 350 zakupiło licencję na pełny produkt, a ponad 650 zarejestrowało się, aby skorzystać z bezpłatnego rozwiązania Preactor Express.

Mike Novels, dyrektor zarządzający Preactor Group: „Kryzys finansowy miał znaczący wpływ na firmy produkcyjne w całej Europie. Przedsiębiorstwa szukają rozwiązań, które dadzą im szybki zwrot z inwestycji.

Miniony rok był bardzo trudny dla wielu przedsiębiorstw w sektorach, dla których oferujemy nasze rozwiązanie. Mimo to, firmy nadal dostrzegają korzyści płynące z wykorzystywania systemu Preactor do zarządzania swoją produkcją w sposób bardziej elastyczny i efektywny, nawet, gdy popyt zmienia się z tygodnia na tydzień.

Jesteśmy w dobrej sytuacji, ponieważ rozwiązania Preactor są wystarczająco elastyczne, aby były wykorzystywane przez firmy z różnych sektorów produkcyjnych. Dlatego jeżeli część firm było w złej sytuacji z powodu kryzysu, mogliśmy skupić nasze wysiłki na przedsiębiorstwach z innych sektorów.”

Sukces w rok 2011, oprócz wzrostu liczby firm korzystających z systemu Preactor, charakteryzował się również wzmocnieniem globalnej sieci partnerów firmy Preactor International.

W roku 2011 ponad 30 nowych firm podpisało umowę partnerską z firmą Preactor, zwiększając liczbę partnerów do ponad 400. Partnerzy zapewniają lokalne, fachowe doradztwo i wsparcie dla firm korzystających z systemu Preactor w 75 krajach. Są kluczowym elementem modelu biznesowego firmy, będąc głównym kanałem sprzedaży oprogramowania Preactor na całym świecie.

Siedziba firmy Preactor International znajduje się w Chippenham, Wielkiej Brytanii, a w zeszłym roku dokonano otwarcia nowego biura w Dallas, w celu zwiększenia obecności firmy na rynku północnoamerykańskim. Spółki zależne firmy, działające w Lyonie i Bangalore, zanotowały w 2011 roku wzrost o 40 procent.

Thierry Faguet, dyrektor operacyjny firmy Preactor Europe: „Oprócz zwiększenia naszych przychodów o 45% w 2011, również rok 2012 rozpoczął się bardzo dobrze. Już teraz mamy 20% wzrost w pierwszym kwartale. Ten pierwszy kwartał charakteryzuje się również bardzo dobrymi wynikami w Afryce Północnej, dzięki nawiązaniu współpracy z nowymi partnerami w Maroku i Tunezji.”

P J Yogesh, dyrektor operacyjny firmy Preactor Software India z siedzibą w Bangalore: „Jest to bardzo konkurencyjny rynek, ale czynimy postępy nie tylko w Indiach, ale także w Malezji, Tajlandii, na Sri Lance, a ostatnio na Bliskim Wschodzie.

W 2011 przenieśliśmy się do większego biura, co pozwala na zwiększenie liczby pracowników, ponieważ wielu partnerów Preactor zwraca się do nas wtedy, gdy ich klienci potrzebują dodatkowych zasobów w celu umożliwienia im wykonania pilnych projektów.”

Andy Willis, dyrektor operacyjny firmy Preactor North America: „Naszym priorytetem jest wzmocnienie relacji z dotychczasowymi partnerami, znalezienie i przeszkolenia nowych oraz zwiększenie rozpoznawalności systemu Preactora w kraju, który jest dla firmy Preactor drugim rynkiem po Wielkiej Brytanii, co do liczby zainstalowanych licencji.”

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.