Opinie naszych Klientów:

"Spełnione zostały wszystkie istotne wymagania dot. działania systemu."


Pięćsetna firma zaczyna korzystać z nowego oprogramowania dla przedsiębiorstw produkcyjnych

Kwiecień 2012 – Pięćsetna firma rozpoczęła korzystanie z systemu Preactor Express - bezpłatnego rozwiązania do harmonogramowania produkcji.

Firma Salt Engineering, mająca swoją siedzibę w Coventry, Anglia, jest pięćsetnym przedsiębiorstwem produkcyjnym, które pobrało i aktywowało system do harmonogramowania produkcji, bazujący na ograniczonych zdolnościach produkcyjnych.

System Preactor Express, udostępniony rok temu, jest bezpłatnym oprogramowaniem, które pozwala firmom planować produkcję, aby optymalnie wykorzystać ich ograniczone zdolności produkcyjne.

Jest to w pełni funkcjonalna, podstawowa wersja z rodziny rozwiązań firmy Preactor do harmonogramowania produkcji. Pozwala ona firmom produkcyjnym na wprowadzenie do modelu harmonogramowania swoich danych, takich jak maszyny, linie produkcyjne i zlecenia, w celu określenia optymalnego sposobu korzystania z ich zasobów, aby realizować zamówienia zgodnie z oczekiwanym terminem realizacji.

Firmy mogą pobrać oprogramowanie za darmo ze strony Preactor.com. Jeśli zdecydują się kontynuować korzystanie z systemu Preactor Express po okresie 30 dni, mogą aktywować system, który jest nadal bezpłatny i można z niego korzystać bez ograniczeń czasowych.

Ponad 2600 firm pobrało oprogramowanie od momentu jego udostępnienia w styczniu 2011 r., a do tego czasu ponad 500 aktywowało system i korzysta z niego nadal.

Terry Hudson, dyrektor zarządzający firmy Salt Engineering, powiedział, że firma używała system Preactor Express, aby zaplanować produkcję oprzyrządowania, przyrządów i uchwytów przy produkcji podzespołów w przemyśle lotniczym i motoryzacyjnym. Terry Hudson:

"Do tej pory korzystaliśmy z systemu opartego na arkuszach kalkulacyjnych, wraz z cotygodniowym spotkaniem produkcyjnym, aby zarządzać ilością zleceń. Ale ostatnio nasz portfel zamówień naprawdę się zwiększył, więc musimy mieć wydajne narzędzie, aby zaplanować pracę w celu spełnienia oczekiwanych terminów realizacji.

Nasza firma właśnie zatrudniła nowego menedżera, który korzystał z systemu Preactor w poprzedniej firmie i zasugerował, abyśmy wypróbowali darmową wersję i zobaczyli jak działa u nas, czy zwiększy naszą wydajność procesu, zanim zobowiążemy się do kupowania czegokolwiek."

Mike Novels, dyrektor zarządzający Preactor International:

"Udostępniliśmy system Preactor Express w 2011, aby firmy produkcyjne mogły wypróbować oprogramowanie do harmonogramowania, bez ponoszenia nakładów finansowych. Firmy, które pobrały system, najczęściej do tej pory wykorzystywały arkusz Excela aby zaplanować ich produkcję i nie miały doświadczenia w tym jak specjalistyczne oprogramowanie do harmonogramowania może poprawić ich wydajność.

System okazał się tak popularny, że przygotowaliśmy cztery kolejne wersje językowe - polską*, chińską, portugalską i hiszpańską, a dalsze wersje językowe są w przygotowaniu. Teraz jest już 500 firm, które mogą doświadczyć, w jaki sposób korzysta się z takich systemów, aby poprawić swoją produktywność".

Bezpłatne filmy szkoleniowe są dostępne on-line dla firm zaczynających używanie systemu Preactor Express. Użytkownicy mogą także wykupić dostęp do indywidualnego wsparcia technicznego.

Firmy korzystające z systemu Preactor Express, które później decydują się na integrację produktu z ich innymi systemami, np. ERP, systemami zbierania danych z produkcji, lub chcą zamówić oprogramowanie do specyficznych potrzeb swojej działalności, mogą dokonać aktualizacji do jednej z pełnych wersji systemu Preactor.

*Dodatkowe informacje: Preactor Express w polskiej wersji językowej.

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.