Opinie naszych Klientów:

"Spełnione zostały wszystkie istotne wymagania dot. działania systemu."


Dlaczego warto wybrać system Preactor?

W ciągu ostatnich 18 lat, w których firma Preactor International zajmuje się wdrażaniem rozwiązań do zaawansowanego planowania i harmonogramowania na całym świecie, dostrzega wspólnie z partnerami, że w każdym odwiedzanym przedsiębiorstwie są różne pomysły, na to czego oczekują użytkownicy od rozwiązania, jakie dane chcą zobaczyć, jakie problemy chcą rozwiązać, jakie cele stawiają w obszarze planowania i harmonogramowania oraz jakie reguły harmonogramowania chcą stosować.

To nigdy nie jest tak, że przy rozwiązaniach do planowania i harmonogramowania "jeden rozmiar jest dobry dla wszystkich".

 

To z tego powodu, od momentu, kiedy system Preactor został wydany w 1993 roku firma Preactor stara się zapewnić zarówno rozwiązania branżowe, tzw. "z pudełka", dla konkretnych gałęzi przemysłu, które wymagają niewielkich, jeśli jakichkolwiek, modyfikacji oraz udostępnia możliwość dostosowania systemu Preactor tak, aby pasował do danych użytkownika, a nie wymagał, aby to klient zmieniał swoje dane, by pasowały systemowi Preactor.

 

Również firma Preactor posiada rodzinę rozwiązań do harmonogramowania, bazujących na tym samym kodzie źródłowym, ale z różnymi poziomami funkcjonalności.

 

Wybór właściwego rozwiązania dla Twojej firmy

Przy wyborze rozwiązania do planowania i harmonogramowania należy ocenić, czy rozwiązanie ma być elastyczne, aby spełnić Twoje oczekiwania i czy rozwiązanie oferowane przez producenta oprogramowania zapewni oczekiwaną elastyczność wprowadzanych zmian.

Można również wybrać z różnych produktów w ramach rodziny Preactor.

 

Prezentacja dedykowana

Jednym ze sposobów na sprawdzenie elastyczności systemu jest poproszenie sprzedawcy, partnera firmy Preactor, aby zaprezentował rozwiązanie wykorzystując dane Twojej firmy: zasoby, zlecenia, marszrutę, ograniczenia procesu produkcyjnego. Oczywiście nie można oczekiwać pełnego rozwiązania od razu, ale prezentacja dedykowana powinna obejmować kluczową funkcjonalność, którą chcesz zobaczyć.

 

Opisy wdrożeń

Inną rzeczą, którą należy zrobić, to spojrzeć na liczbę opisów wdrożeń dostępnych na stronie internetowej producenta i dokonać oceny zakresu rozwiązań w różnych środowiskach produkcyjnych. Im szerszy zakres, tym bardziej elastyczne rozwiązanie.

 

Partnerzy i wsparcie

Należy również spojrzeć na listę partnerów, którzy wdrażają rozwiązanie producenta oprogramowania. Najlepsi dostawcy rozwiązań mają największą liczbę partnerów, ponieważ partnerzy znają ich rozwiązanie i widzieli zastosowanie w jednym lub wielu przedsiębiorstwach. Należy również zwrócić uwagę na lokalizację tych partnerów. Czy są tylko zlokalizowani w krajach anglojęzycznych? Jeżeli planujesz wykorzystanie rozwiązania w różnych krajach może będziesz potrzebował lokalnego wsparcia i dostępności system w różnych wersjach językowych.

 

Spotkania użytkowników

Wreszcie, jak wiele grup użytkowników organizuje producent oprogramowania? Czy są regularne? Czy są one w wielu krajach? To może dać informację o liczbie instalacji i penetracji w więcej niż jednym kraju.

 

Dokonaj wyboru

Uczyniwszy to wszystko będziesz w znacznie lepszej pozycji, aby dokonać wyboru.

"Jeden rozmiar" nie jest dobry dla wszystkich firm.

Firma Preactor dostarcza tzw. rozwiązania "z pudełka", ale system Preactor mają też ELASTYCZNOŚĆ, kiedy jest ona niezbędna.

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.