Opinie naszych Klientów:

"W rezultacie jesteśmy w stanie bezzwłocznie udzielać odpowiedzi na zapytania klientów."


Preactor Express w polskiej wersji językowej.

Październik 2011 - Bezpłatne rozwiązanie do harmonogramowania, system Preactor Express, jest już dostępne w polskiej wersji językowej.

Rozwiązanie Preactor Express kierowane jest w szczególności do mniejszych firm, aby mogły one uzyskać dostęp do uznanych na świecie systemów harmonogramowania i planowania. Preactor Express opiera się na wersji 11.1 systemu Preactor i jest całkowicie bezpłatne.

W celu uzyskania dostępu do polskiej wersji językowej, należy zarejestrować się na stronie www.preactor.com/Express i przejść do zakładki Preactor Express -> Download.

Aby umożliwić użytkownikom system Preactor Express zapoznanie się z podstawowymi funkcjami systemu, przygotowane zostały filmy szkoleniowe, dostępne z menu systemu. Przykładowy film prezentujący tablicę planistyczną w generatorze harmonogramu:

 

Preactor Express - Najczęściej zadawane pytania:

Pytanie
Odpowiedź
Czy Preactor Express jest naprawdę bezpłatny?
Tak.
Jak można go otrzymać?
System będzie można wkrótce pobrać z tej strony internetowej.
Jak długo będzie można korzystać z systemu?
Wersja testowa systemu Preactor Express będzie działała przez 30 dni od daty instalacji. Następnie należy się zarejestrować i aktywować swoją kopię w celu dalszego korzystania z licencji.
Czy jest dostępne wsparcie techniczne?
Dostępne jest forum Preactor Express, gdzie można zadać pytania do działu wsparcia technicznego, jak również do innych użytkowników systemu Express. Jeśli chcesz uzyskać więcej wsparcia bezpośredniego, to można zakupić bony na wsparcie ze sklepu Preactora.
Czy istnieje limit ilości danych, jakie można zapisywać w Preactor Express?
Podobnie jak w przypadku innych produktów Preactor nie ma ograniczenia na wielkość bazy danych. System korzysta z Microsoft ® SQL 2008 Express do przechowywania danych.
Jak można dostosowywać i zmieniać system Preactor Express?
Oczywiście można wprowadzać własne dane np. zasoby, technologie, zlecenia. Preactor Express jest jednak systemem zamkniętym w obszarze definiowania dodatkowych pól, zmiany menu i tablic w bazie danych. Jest również przeznaczony do działania "stand alone", bez bezpośredniej integracji z innymi systemami np. MRP, lub systemami zbierającymi dane na produkcji. Preactor w wersji FCS 200 jest punktem wyjścia do dostosowywania własnego modelu i integracji z innymi systemami.
Czy można zaimportować do systemu Preactor Express dane dotyczące sposobu wykonania produktów?
Tak, można użyć specjalnie skonfigurowanego arkusza kalkulacyjnego Excel do zaimportowania informacji o wykorzystywanych zasobach i wykonywanych produktach, wraz z ich marszrutą.
Czy można importować dane dotyczące zleceń produkcyjnych do systemu Preactor Express?
Tak, można użyć specjalnie skonfigurowanego arkusza kalkulacyjnego Excel do zaimportowania zleceń produkcyjnych.
Czy można wyeksportować dane z systemu Preactor Express?
Tak. Istnieje wiele raportów dostępnych w Preactor Express i z nich można wyeksportować dane do programu Excel.
Jak wygląda kwestia licencji?
System Preactor Express umożliwia bezpłatne korzystanie z licencji. Po procesie rejestracji i aktywacji użytkownik otrzymuję pojedynczą licencję użytkownika. Licencja będzie obowiązywała przez okres czasu i po upływie tego czasu można ponownie wygenerować licencję, poprzez ponowną rejestrację.
Na jakim systemie operacyjnym można uruchomić Preactor Express?
Preactor Express jest kompatybilny z 32 i 64 bitowymi wersjami systemów operacyjnych: Windows ® XP SP3, Windows ® Vista SP1 i Windows ® 7. System jest stworzony tak, aby był uruchomione lokalnie na komputerze użytkownika.
Czym różni się system Preactor Express od innych rozwiązań firmy Preactor?
Wszystkie inne rozwiązania firmy Preactor można dostosować i skonfigurować samodzielnie, lub z pomocą akredytowanego partnera. Istnieje wiele dodatkowych funkcji, które są dostępne w różnych wersjach systemu. Najlepszym sposobem, aby ocenić, która wyższa wersja systemu może być potrzebna, jest skorzystanie z prezentacji wideo, dostępnych z poziomu systemu, lub on-line.
Czy mogę aktualizować system Preactor Express do wyższej wersji systemu Preactor?
Tak. Wtedy należy zakupić licencję i roczną opłatę aktualizacyjną, zapewniającą m.in. wsparcie techniczne. Dane wprowadzone do konfiguracji można przenieść do nowego systemu.

Tłumaczenie systemu i materiały multimedialne zostały przygotowane przez firmę Prętczyński sp. z o.o.

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.