Opinie naszych Klientów:

"W rezultacie jesteśmy w stanie bezzwłocznie udzielać odpowiedzi na zapytania klientów."


FUMO-Ostrzeszów z sukcesem wdrożyło system QAD.

Październik 2011 - Spółka FUMO–Ostrzeszów zakończyła proces implementacji systemu klasy ERP – QAD Enterprise Applications dedykowanego firmom z sektora produkcyjnego. Celem wdrożenia było usprawnienie procesu zarządzania przedsiębiorstwem, a w szczególności przebiegu planowania produkcji. W efekcie udało się skrócić czas przepływu informacji, poprawić integrację danych oraz zapewnić do nich dostęp w czasie rzeczywistym.

Rozwiązanie QAD objęło również takie moduły, jak: QAD Configurator, Consignment Inventory, EDI ECommerce, Lean Manufacturing, Logistics Accounting oraz PRO/PLUS. Ponadto zaimplementowano aplikacje innych producentów, współpracujące z aplikacją Preactor (harmonogramowanie produkcji) oraz Propers (kadry i płace).

FUMO-Ostrzeszów jest producentem szerokiego asortymentu sprzęgieł i hamulców sterowanych, stosowanych w technice napędowej maszyn i urządzeń w wielu różnych gałęziach przemysłu w kraju i Europie. Ponadto firma specjalizuje się w produkcji wyrobów na zlecenie, w tym produktów nietypowych, dopasowanych do indywidualnych wymagań klienta. Rosnące przychody przedsiębiorstwa, a także konieczność zachowania jak najwyższych standardów jakości produkcji oraz terminowości dostaw sprawiły, że FUMO-Ostrzeszów podjęło decyzję o wprowadzeniu rozwiązania usprawniającego zarządzanie firmą.

Źródło: QAD

Więcej informacji na stronie http://decyzje-it.pl

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.