Opinie naszych Klientów:

"Współpraca z firmą Prętczyński zarówno podczas wdrożenia, jak i po nim przebiega wyśmienicie."


Preactor International ogłasza rozszerzenie współpracy z systemem SAGE ERP X3.

25 Stycznia 2011 PARIS, FRANCE - CHIPPENHAM, UK - Sage wybiera system Preactor jako preferowane rozwiązanie do planowania i harmonogramowania, na poziomie międzynarodowym.

Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, ogłosiła dzisiaj rozszerzenie partnerstwa z firmą Sage, jednego z wiodących dostawców rozwiązań klasy ERP. Rozszerzenie współpracy dotyczy oddziałów firmy Sage i jej partnerów na wszystkich kontynentach. To wzmacnia istniejące relacje i rozszerza partnerstwo uzupełniających się rozwiązań Preactor i Sage ERP X3, w celu lepszej obsługi potrzeb klienta w skali globalnej.

Sage ERP X3 jest rozwiązaniem obejmującym zarządzanie wszystkimi procesami przedsiębiorstwa, które jest przeznaczone dla rynku średnich firm, a jego celem jest odwzorowanie najbardziej wyszukanych procesów biznesowych. Jest jednocześnie rozwiązaniem dostępnym cenowo, szybkim do wdrożenia i prostym w użyciu. W ramach tej strategii, Sage wybrał dla francuskiego rynku system Preactor APS jako preferowane rozwiązanie do harmonogramowania już w 2008 roku i do tej pory udało się pozyskać ponad 20 referencyjnych wdrożeń w samej Francji.

Emmanuel OBADIA, Sr. Vice President, Sage ERP X3: „Firma Sage od dawna uznaje wartość, jaką na całym świecie przynoszą przedsiębiorstwom produkcyjnym rozwiązania firmy Preactor do planowania i harmonogramowania. Dlatego przygotowaliśmy szereg umów OEM z firmą Preactor i mamy ponad 250 wspólnych klientów. Poprzez rozszerzenie współpracy Sage ERP X3/Preactor na znacznie większą liczbę państw, teraz przedsiębiorstwa, które poszukują rozwiązań prawdziwie międzynarodowych, mogą mieć dostęp do mocnej oferty połączonych rozwiązań Sage ERP X3 i Preactor."

Valérie GOULEVITCH, Head of Marketing and Communication w firmie Preactor: „Preactor i Sage mają udokumentowane doświadczenie w tworzeniu rozwiązań, które spełniają potrzeby biznesowe przedsiębiorstw produkcyjnych. Jest to możliwe ze względu na szerokie doświadczenie w każdej z firm, na każdym poziomie, we wszystkich sektorach produkcji. Partnerstwo we Francji jest bardzo silne i rozszerzenie współpracy jest naturalną konsekwencją tego sukcesu. Preactor jest dostępny wszędzie na całym świecie, tam gdzie wdrażany jest Sage ERP X3 i klienci firmy Sage ERP X3 mogą skorzystać z zespołu ponad tysiąca akredytowanych konsultantów wdrożeniowych, aby uzyskać najlepsze wyniki z inwestycji w rozwiązania Sage ERP X3 i Preactor."

Informacje o firmie Preactor International

Firma Preactor International posiada największą liczbę wdrożeń spośród wszystkich na świecie dostawców oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji. System Preactor integrowany z aplikacjami ERP, MES i rozwiązaniami do zarządzania łańcuchem dostaw jest wykorzystywany przez ponad 3 000 różnych firm w 67 krajach, od firm z sektora MSP do międzynarodowych koncernów.

Firma Preactor International posiada sieć ponad 400 partnerów i dostawców rozwiązań na całym świecie, którzy zapewniają usługi wdrożeniowe oraz wsparcie techniczne dla użytkowników systemu. Ponad 1 000 certyfikowanych specjalistów ściśle współpracuje z użytkownikami w celu zapewnienia, że ich oczekiwania względem aplikacji zostaną spełnione.

Bieżące trendy w produkcji mają na celu obniżenie poziomu zapasów i redukcję kosztów przy jednoczesnym zapewnieniu krótszych terminów realizacji zamówień. Firma Preactor oprócz aplikacji obsługujących szczegółowe harmonogramowanie, oferuje szeroki wachlarz rozwiązań dla długo- i średnioterminowego planowania, które są dostępne w 30 językach (również w języku polskim).

System Preactor działa na standardowo używanych w przemyśle systemach operacyjnych oraz bazach danych. Ponadto, firma Preactor International posiada status Microsoft Gold Partner oraz certyfikację swoich rozwiązań do wykorzystania na platformie Microsoft. Preactor wykorzystuje najnowsze technologie i oferuje swoim klientom coroczne uaktualnienie swoich aplikacji.

Preactor International dysponuje 16-letnim doświadczeniem i wiedzą fachową w zakresie tworzenia aplikacji do planowania i harmonogramowania dla każdego sektora przemysłowego, które wykorzystuje 3 000 firm (10 000 zainstalowanych licencji). Preactor International współpracuje z szeroką siecią partnerów oferujących lokalne wsparcie techniczne i posiada zasoby umożliwiające koordynację wdrożeń jej rozwiązań w wielu zakładach produkcyjnych należących do międzynarodowych firm.

W Polsce system Preactor jest dostępny od rok 2003 i został wybrany przez ponad 30 firm produkcyjnych oraz pięć uczelni wyższych, które wykorzystują system podczas zajęć ze studentami z zakresu zarządzania produkcją. Wsparcie jest zapewnione zarówno przez firmę Prętczyński sp. z o.o. (Network Partner) jak i sieć partnerów (przeszkolonych przez firmę Preactor), którzy zajmują się implementacją rozwiązań do harmonogramowania produkcji i ich integracją z systemami klasy ERP.

Informacje o The Sage Group plc

Grupa Sage (Sage Group plc) światowym liderem wśród dostawców rozwiązań i usług wspomagających zarządzanie, głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw. Firma została założona w 1981 roku i jest notowana na Londyńskiej Giełdzie (LSE) od 1989 roku. Posiada 6,3 mln klientów oraz ponad 13 400 pracowników na całym świecie. Działa w ponad 24 krajach, w tym w Wlk. Brytanii, na terenie Europy, Ameryki Północnej, Południowej Afryki, Australii oraz w Indiach i w Chinach. Dodatkowe informacje dostępne są pod adresem www.sage.com.

Informacje o ERP X3 (http://www.sageerpx3.com)

Sage ERP X3 jest rozwiązaniem dedykowanym dla średnich i większych firm o międzynarodowych potrzebach. Ponad 2700 klientów i 150 tys. użytkowników na całym świecie korzysta już z Sage ERP X3, ponieważ jest prosty w użyciu, szybki we wdrożeniu i opłacalny. Od ponad 10 lat Sage ERP X3 jest sprawdzonym, kompletnym rozwiązaniem ERP, odpowiadającym na specyficzne potrzeby i wyzwania średniego rynku w różnorodnych branżach, od produkcji, przez usługi, po dystrybucję oraz wiele innych. Sage ERP X3 jest obecny w 53 krajach i wdrażany przez sieć 1500 konsultantów Sage oraz 200 partnerów.

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.