Opinie naszych Klientów:

"Współpraca z firmą Prętczyński zarówno podczas wdrożenia, jak i po nim przebiega wyśmienicie."


Firmy Preactor i Columbus IT zorganizowały seminarium na Litwie o integracji rozwiązań ERP i APS, z udziałem firmy Prętczyński sp. z o.o.

Styczeń 2011 - Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, przeprowadziła pierwsze, bardzo udane seminarium we współpracy z firmą Columbus IT (Litwa), wiodącym dostawcą systemów ERP w krajach bałtyckich. W trakcie seminarium, którego gospodarzem 14 października 2010 r. w Wilnie była firma Columbus IT, prezentacje o korzyściach z integracji systemu Preactor z rozwiązaniami Microsoft Dynamics AX i NAV, przedstawili reprezentanci firmy Preactor International i firmy Prętczyński sp. z o.o.

Mike Novels, CEO firmy Preactor International, podzielił się swoim szerokim doświadczeniem z publicznością składającą się z przedstawicieli czołowych litewskich przedsiębiorstw produkcyjnych, z różnych sektorów przemysłu. Opowiedział o globalnych tendencjach w produkcji, jak i dlaczego firmy produkcyjne korzystają z rozwiązań do planowania i harmonogramowania, oraz o sprawdzonej integracji pomiędzy systemem Preactor a systemami AX i NAV firmy Microsoft.

Korzyści z wykorzystania systemu Preactor zostały zilustrowane szczegółowym opisem wdrożenia systemu APS 400 w polskiej firmie produkującej opakowania dla przemysłu spożywczego. Michał Prętczyński z warszawskiej firmy Prętczyński sp. z o.o., był wiodącym konsultantem w tym projekcie. W jego prezentacji przedstawiono szczegółowo proces wdrożenia i zmiany, które firma podjęła w obszarze obowiązujących procedur planowania, w celu maksymalizacji skuteczności wdrażanego rozwiązania. Osiągnięte korzyści uwzględniały bardziej efektywne i skuteczne planowanie, z lepszą wizualizacją wykorzystania mocy produkcyjnych. Doprowadziło to do zwiększenia efektywności w ramach działu sprzedaży i zmniejszenie czasu odpowiedzi na potrzeby klientów. Wdrożenie systemu Preactor spowodowało, iż firma zwiększyła produktywności przy równoczesnym obniżeniu kosztów i minimalizacji strat.

Mike Novels, komentuje sukces seminarium: "Wiele przedsiębiorstw produkcyjnych w krajach bałtyckich korzysta z rozwiązań Microsoft Dynamics AX i NAV, a Columbus IT jest wiodącym dostawcą wiedzy eksperckiej w tym obszarze. To wspaniałe pracować z Columbus IT i zobaczyć pozytywną reakcję litewskich przedsiębiorstw produkcyjnych na sprawdzoną zdolność systemu Preactor w uzupełnieniu ich inwestycji w rozwiązania klasy ERP”.

Opinia Michała Prętczyńskiego jest równie pozytywna i podkreśla znaczenie prezentacji opisów wdrożeń (case study) systemu Preactor dla litewskich przedsiębiorstw: "Duża ilość opisów wdrożenia systemu Preactor, w praktycznie każdej branży, umożliwia zapoznanie się z wieloma szczegółami, nie tylko o tym, dlaczego firmy zdecydowały się zainwestować w oprogramowanie do planowania i harmonogramowania, ale też, dlaczego wybrały właśnie system Preactor, sam proces wdrażania, jak również to, jakie odnieśli korzyści z zastosowania systemu Preactor."

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.