Opinie naszych Klientów:

"Po wprowadzeniu systemu Preactor czas potrzebny na zaplanowanie zleceń, został skrócony."


Współpraca z uczelniami przy wykorzystaniu pakietu akademickiego Preactor.

System Preactor to nie tylko rozwiązania dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Jak jedyny partner firmy Preactor International w Polsce aktywnie współpracujemy z uczelniami, dostarczając im pakiet akademicki firmy Preactor.

Pakiet akademicki zawiera:

  • 10 licencji Preactor APS 400 (najbardziej zaawansowana wersja systemu Preactor).
  • Szkolenie „Wprowadzenie do harmonogramowania” dla pracowników dydaktycznych.
  • Polską dokumentację szkoleniową i wsparcie w przygotowaniu prezentacji na zajęcia dla studentów.
  • Dodatkowe przykłady pokazujące zastosowanie systemu dla różnych procesów produkcyjnych.

Nasze doświadczenia:

System Preactor na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.

Od kwietnia 2010 r. Politechnika Rzeszowska posiada system Preactor (wersja akademicka) na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa, który będzie wykorzystywany w pracy dydaktycznej.

Wersja akademicka systemu Preactor dostępna na Wydziale Mechanicznym Politechniki Gdańskiej.

W lutym 2010 r. wersja akademicka systemu Preactor została wybrana przez Politechnikę Gdańską i będzie dostępna dla Studentów na Wydziale Mechanicznym.

System Preactor w Instytucie Automatyki i Robotyki Politechniki Warszawskiej.

Od marca 2009 r. Politechnika Warszawska posiada system Preactor (wersja akademicka) w Instytucie Automatyki i Robotyki, które będzie wykorzystywany w pracy dydaktycznej.

System Preactor na Wydziale Mechanicznym Politechniki Lubelskiej.

Od listopada 2008 r. Politechnika Lubelska na Wydziale Mechanicznym posiada system Preactor w wersji akademickiej, która umożliwia wykorzystanie w ramach zajęć ze studentami przykładów z modeli harmonogramowania produkcji.

Pakiet akademicki był również dostarczony na Politechnikę Wrocławską (Wydział Mechaniczny, Instytut Technologii Maszyn i Automatyzacji).

Dostarczając system Preactor w wersji dla uczelni oraz transfer wiedzy, wsparliśmy wybrane uczelnie w wykorzystaniu systemu do harmonogramowania w ramach ich programów dydaktycznych.

 

Poza Polską ponad 100 ośrodków akademickich wykorzystuje system Preactor w pracy ze studentami. Są to między innymi: University of Ohio, University of Huddersfield, Shanghai Jiao Tong University, City University of Hong Kong, University of Bath, Coventry University, Loughborough University of Technology, Queens University of Belfast, University of Warwick, University of Sussex, University College Galway.

 

Jeżeli poszukują Państwo rozwiązań informatycznych, które mogą wesprzeć pracę dydaktyczną ze studentami na kierunkach z obszaru zarządzania produkcją poprzez wzbogacenie programów nauczania, zapraszamy do kontaktu: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.