Opinie naszych Klientów:

"Z perspektywy czasu decyzja o wdrożeniu systemu Preactor była decyzją właściwą."


Preactor International ogłasza wyniki sprzedaży w pierwszym kwartale roku 2010.

Maj 2010 - Wyniki sprzedaży firmy Preactor potwierdzają zwiększające się zapotrzebowanie na rozwiązania do planowania i harmonogramowania produkcji.

Preactor International wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, ogłosiła swoje wyniki sprzedaży w pierwszym kwartale roku 2010, wskazujące na 39% wzrost sprzedaży, w porównaniu do pierwszego kwartału roku 2009. Pomimo trendu spadkowego na rynku rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw produkcyjnych w roku 2009, firma Preactor odnotowała 13% wzrost przychodów, w porównaniu do rekordowego roku 2008.

Firma notuje wzrost sprzedaży nieprzerwanie od 37 kwartałów, co potwierdza niesłabnące zainteresowanie rozwiązaniami do planowania i harmonogramowania produkcji. Największą liczbę sprzedaży systemu zarejestrowano w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych oraz Francji. W wielu krajach zaobserwowano obiecujące wzrosty sprzedaży, co potwierdza opinię, że przedsiębiorstwa produkcyjne widzą światło na końcu tunelu kryzysu. Na początku tego roku, system Preactor był najczęściej wybierany przez firmy wytwarzające opakowania, zaawansowane maszyny, produkty metalowe, oraz będące w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym.

Mike Novels, CEO firmy Preactor: „Nasze dane mówią same za siebie i potwierdzają, że przedsiębiorstwa produkcyjne, przed, w trakcie i wychodząc z kryzysu, doceniają korzyści, jakie można osiągnąć wykorzystując rozwiązania firmy Preactor. Jest tak dlatego, że stale inwestujemy w nasze produkty, usługi i naszych partnerów - nawet w roku 2009, który był najtrudniejszy dla gospodarki w ostatniej dekadzie. Nasz udział w rynku wzrósł i mamy teraz ponad 3 000 klientów w 67 krajach. A to oznacza, że przedsiębiorstwa mogą mieć pełne zaufanie, iż inwestycja w system Preactor to dobra decyzja, zarówno teraz, jak i w przyszłości.”

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.