Opinie naszych Klientów:

"Spełnione zostały wszystkie istotne wymagania dot. działania systemu."


Firma Preactor International świętuje udane spotkanie firm partnerskich.

Lipiec 2010 - Specjaliści w zakresie systemów klasy APS z 26 krajów, dzielili się swoimi doświadczeniami w obszarze planowania i harmonogramowania produkcji.

Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, zorganizowała jedno z najbardziej udanych spotkań firm partnerskich. W trakcie konferencji w Chippenham (Wielka Brytania), która w tym roku odbyła się w czerwcu, brali udział partnerzy z 26 krajów. Jest to jedno z największych spotkań specjalistów z obszaru planowania i harmonogramowania produkcji na świecie.

Celem spotkania firm partnerskich jest dzielenie się doświadczeniami w ramach społeczności Preactora. Zważywszy na fakt, że Preactor jest używany w praktycznie każdym sektorze przemysłu, uzyskanie opinii na temat bieżących trendów w różnych krajach jest bardzo wartościowe dla partnerów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

Valerie Goulevitch, EMEA Marketing Director firmy Preactor International: "Nasza sieć partnerów jest unikalna w świecie planowania i harmonogramowania i nadal dynamicznie się rozwija, wraz z naszą sprzedażą, nawet w środku obecnego kryzysu finansowego. Od naszego ostatniego spotkania, dołączyło do nas 47 nowych partnerów z sześciu różnych krajów. Niektórzy z nich, obecni na spotkaniu, mieli okazję do wymiany doświadczeń z partnerami, którzy są z nami od wielu lat."

Dla Mike'a Novels'a, CEO firmy Preactor, jednym z najważniejszych punktów spotkania z firmami partnerskimi były pozytywne opinie o nadchodzącej inicjatywie "Preactor App" - sklepie internetowym z dodatkowymi aplikacjami do systemu Preactor.

Mike Novels: „Ponieważ system Preactor jest narzędziem elastycznym, wykorzystywany jest w przedsiębiorstwach produkcyjnych z bardzo różnych branż. W związku z tym, nasi partnerzy uzyskali ogromną ilość wiedzy i umiejętności, nie tylko w zakresie wdrażania systemu, ale również w tworzeniu dodatkowych aplikacji, współpracujących z systemem Preactor."

„Poprzez tworzenie tych dodatkowych aplikacji i udostępnienie ich w sklepie internetowym "Preactor App", wyniki tej pracy będą dostępne dla naszych wszystkich partnerów i użytkowników końcowych. Teraz dla firm produkcyjnych, bardziej niż kiedykolwiek, harmonogramowanie produkcji powinno kojarzyć się z systemem Preactor”.

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.