Opinie naszych Klientów:

"W rezultacie jesteśmy w stanie bezzwłocznie udzielać odpowiedzi na zapytania klientów."


Informacje o firmie Preactor International

Firma Preactor International posiada największą liczbę wdrożeń spośród wszystkich na świecie dostawców oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji. System Preactor integrowany z aplikacjami ERP, MES i rozwiązaniami do zarządzania łańcuchem dostaw jest wykorzystywany przez ponad 3 000 różnych firm w 67 krajach, od firm z sektora MSP do międzynarodowych koncernów.

Firma Preactor International posiada sieć ponad 400 partnerów i dostawców rozwiązań na całym świecie, którzy zapewniają usługi wdrożeniowe oraz wsparcie techniczne dla użytkowników systemu. Ponad 1 000 certyfikowanych specjalistów ściśle współpracuje z użytkownikami w celu zapewnienia, że ich oczekiwania względem aplikacji zostaną spełnione.

 

Bieżące trendy w produkcji mają na celu obniżenie poziomu zapasów i redukcję kosztów przy jednoczesnym zapewnieniu krótszych terminów realizacji zamówień. Firma Preactor oprócz aplikacji obsługujących szczegółowe harmonogramowanie, oferuje szeroki wachlarz rozwiązań dla długo- i średnioterminowego planowania, które są dostępne w 30 językach (również w języku polskim).

System Preactor działa na standardowo używanych w przemyśle systemach operacyjnych oraz bazach danych. Ponadto, firma Preactor International posiada status Microsoft Gold Partner oraz certyfikację swoich rozwiązań do wykorzystania na platformie Microsoft. Preactor wykorzystuje najnowsze technologie i oferuje swoim klientom coroczne uaktualnienie swoich aplikacji.

Preactor International dysponuje 16-letnim doświadczeniem i wiedzą fachową w zakresie tworzenia aplikacji do planowania i harmonogramowania dla każdego sektora przemysłowego, które wykorzystuje 3 000 firm (10 000 zainstalowanych licencji). Preactor International współpracuje z szeroką siecią partnerów oferujących lokalne wsparcie techniczne i posiada zasoby umożliwiające koordynację wdrożeń jej rozwiązań w wielu zakładach produkcyjnych należących do międzynarodowych firm.

W Polsce system Preactor jest dostępny od rok 2003 i został wybrany przez ponad 30 firm produkcyjnych oraz pięć uczelni wyższych, które wykorzystują system podczas zajęć ze studentami z zakresu zarządzania produkcją. Wsparcie jest zapewnione zarówno przez firmę Prętczyński sp. z o.o. (Network Partner) jak i sieć partnerów (przeszkolonych przez firmę Preactor), którzy zajmują się implementacją rozwiązań do harmonogramowania produkcji i ich integracją z systemami klasy ERP.

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.