Opinie naszych Klientów:

"Współpraca z firmą Prętczyński zarówno podczas wdrożenia, jak i po nim przebiega wyśmienicie."


Preactor Link - wymiana danych pomiędzy APS i ERP/MES

Lipiec 2011 – Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji klasy APS, ogłosiła wprowadzenie nowego rozwiązania "Preactor Link" służącego do wymiany danych z innymi systemami. Rozwiązanie jest oparte na technologii Connectelligence® ESB firmy Missing Link Technology.

Więcej…
 
Firma Preactor odnotowuje wzrost sprzedaży w roku 2010

Grupa Preactor, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się od ponad 18 lat tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji klasy APS, ogłosiła swoje wyniki sprzedaży za rok 2010, w którym do użytkowników systemu dołączyło ponad 300 nowych klientów.

Więcej…
 
Pakiet Akademicki systemu Preactor na Politechnice Rzeszowskiej. PDF Drukuj

Politechnika Rzeszowska jest największą techniczną uczelnią województwa podkarpackiego. Znakomita renoma uczelni znajduje potwierdzenie w liczbie kandydatów na studia, która co roku na większości kierunków przewyższa liczbę miejsc wyznaczonych w ramach limitów przyjęć.

Więcej…
 
Firmy Preactor i Columbus IT zorganizowały seminarium na Litwie o integracji rozwiązań ERP i APS, z udziałem firmy Prętczyński sp. z o.o.

Styczeń 2011 - Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, przeprowadziła pierwsze, bardzo udane seminarium we współpracy z firmą Columbus IT (Litwa), wiodącym dostawcą systemów ERP w krajach bałtyckich. W trakcie seminarium, którego gospodarzem 14 października 2010 r. w Wilnie była firma Columbus IT, prezentacje o korzyściach z integracji systemu Preactor z rozwiązaniami Microsoft Dynamics AX i NAV, przedstawili reprezentanci firmy Preactor International i firmy Prętczyński sp. z o.o.

Więcej…
 
Opis wdrożenia systemu Preactor w EMAG SERWIS PDF Drukuj

Przedsiębiorstwo EMAG-SERWIS sp. z o.o. specjalizuje się w wytwarzaniu modeli, prototypów, produkcji jednostkowej oraz małoseryjnej urządzeń służących do poprawy bezpieczeństwa w przemyśle wydobywczym. Oferta firmy zawiera m.in.: metanomierze, czujniki parametrów atmosfery i aparaturę sejsmiczną.

Więcej…
 
Systemy do planowania i harmonogramowania firmy Preactor otrzymały certyfikat SAP

Październik 2010 - Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, ogłosiła dzisiaj, że jej rozwiązania Preactor APS, zostały certyfikowane przez firmę SAP na platformie SAP NetWeaver. Systemy firmy Preactor były skutecznie integrowane z rozwiązaniami SAP ® ERP i zapewniały użytkownikom przejrzystość, elastyczność i kontrolę nad planowaniem i harmonogramowaniem produkcji.

Więcej…
 
Opinie użytkowników systemu Preactor

Poniższe cytaty zostały wybrane z ponad 100 opisów wdrożeń systemu Preactor, które zostały przygotowane wspólnie z użytkownikami systemu.

Więcej…
 
System Preactor na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa Politechniki Rzeszowskiej.

Kwiecień 2010 - Politechnika Rzeszowska wybrała akademicką wersję systemu Preactor.

Od kwietnia Politechnika Rzeszowska posiada system Preactor (wersja akademicka) na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa, który będzie wykorzystywany w pracy dydaktycznej.

System został dostarczony przez firmę Prętczyński sp. z o.o.

 
Firma Prętczyński wyróżniona na spotkaniu partnerów Preactor International.

Czerwiec 2011 - W tym roku firma Preactor International zorganizowała jedno z najbardziej udanych spotkań firm partnerskich. W czterodniowej konferencji w Chippenham (Wielka Brytania) wzięło udział ponad 100 osób z 24 krajów. W tym przedstawiciel firmy Prętczyński, która w tym roku była jednym ze sponsorów spotkania partnerów.

Więcej…
 
System Preactor uzupełnia rozwiązanie Microsoft Dynamics AX w firmie TAKT PDF Drukuj

Firma TAKT Sp. z o.o., której zakład produkcyjny znajduje się w Bolesławiu, zajmuje się produkcją wszystkich formatów płyt CD i DVD a miesięczne zdolności produkcyjne zakładu to 16 milionów płyt CD i 8.5 miliona płyt DVD.

Więcej…
 
Preactor International ogłasza rozszerzenie współpracy z systemem SAGE ERP X3.

25 Stycznia 2011 PARIS, FRANCE - CHIPPENHAM, UK - Sage wybiera system Preactor jako preferowane rozwiązanie do planowania i harmonogramowania, na poziomie międzynarodowym.

Więcej…
 
Preactor i Apriso nawiązują współpracę i oferują wspólne rozwiązanie do planowania i zarządzania produkcją.

Grudzień 2010 - Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, ogłosiła dzisiaj podpisanie globalnego porozumienia w sprawie współpracy z firmą Apriso. Wspólne, ściśle zintegrowane, rozwiązanie klasy APS/MES będzie lepiej realizować unikalne zapotrzebowania firm produkcyjnych poprzez uproszczenie i usprawnienie sposobów, w jakie procesy produkcyjne są planowane, realizowane i zarządzane.

Więcej…
 
Współpraca z uczelniami przy wykorzystaniu pakietu akademickiego Preactor.

System Preactor to nie tylko rozwiązania dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Jak jedyny partner firmy Preactor International w Polsce aktywnie współpracujemy z uczelniami, dostarczając im pakiet akademicki firmy Preactor.

Więcej…
 
Preactor International oferuje bezpłatne rozwiązanie do harmonogramowania - Preactor Express

Wrzesień 2010 - Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, ogłosiła dzisiaj wprowadzenie na rynek systemu Preactor Express – nowego rozwiązania w wersji podstawowej. Rozwiązanie kierowane jest w szczególności do mniejszych firm, aby mogły one uzyskać dostęp do uznanych na świecie systemów harmonogramowania i planowania. Preactor Express opiera się na niedawno wydanej wersji 11 systemu Preactor i będzie całkowicie bezpłatny.

 

Więcej…
 
Firma Preactor International świętuje udane spotkanie firm partnerskich.

Lipiec 2010 - Specjaliści w zakresie systemów klasy APS z 26 krajów, dzielili się swoimi doświadczeniami w obszarze planowania i harmonogramowania produkcji.

Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, zorganizowała jedno z najbardziej udanych spotkań firm partnerskich. W trakcie konferencji w Chippenham (Wielka Brytania), która w tym roku odbyła się w czerwcu, brali udział partnerzy z 26 krajów. Jest to jedno z największych spotkań specjalistów z obszaru planowania i harmonogramowania produkcji na świecie.

Więcej…
 
Wersja akademicka systemu Preactor dostępna na Wydziale Mechanicznym Politechniki Gdańskiej.

Luty 2010 - System Preactor na Politechnice Gdańskiej.

W lutym wersja akademicka systemu Preactor została wybrana przez Politechnikę Gdańską i będzie dostępna dla Studentów na Wydziale Mechanicznym.

System został dostarczony przez firmę Prętczyński sp. z o.o.

 
« pierwszapoprzednia123następnaostatnia »

Strona 2 z 3

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.