Opinie naszych Klientów:

"Po wprowadzeniu systemu Preactor czas potrzebny na zaplanowanie zleceń, został skrócony."


Integracja systemów Exact Globe i Preactor w drukarni Altmaster PDF Drukuj

Firma Altmaster jest jedną z największych w Polsce drukarni specjalizujących się w poligrafii wielkoformatowej związanej z reklamą zewnętrzną eksponowaną na tablicach reklamowych, słupach ulicznych, ścianach budynków, wiatach przystankowych itp. Firma współpracuje z szerokim gronem klientów zarówno w Polsce jak i zagranicą (w Niemczech, Holandii, Litwie, Łotwie, Estonii, Finlandii, Słowacji, Ukrainie).

Standardowe produkty wykonywane przez firmę Altmaster to: billboardy (plakaty wielobrytowe), megaboardy (plakaty wielobrytowe o dużych rozmiarach), citylighty (plakaty podświetlane), plakaty, banery, siatki, display’e, naklejki.

Kompleksowy proces produkcyjny uwzględnia takie etapy jak: przygotowanie druku (CTP), pięciokolorowy druk offsetowy, sitodruk i druk cyfrowy, oraz operacje wykończeniowe np. falcowanie i kompletowanie billboardów, zgrzewanie wysokoczęstotliwościowe banerów.

Więcej…
 
System Preactor zintegrowany z IFS Applications wykorzystywany przez producenta opakowań z tworzyw sztucznych. PDF Drukuj

Firma Supravis Group S.A. z siedzibą w Bydgoszczy jest producentem opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu spożywczego. Posiada znaczący udział na polskim rynku opakowań, a jej sprzedaż eksportowa jest na poziomie blisko 50% przychodów. Do produktów wykonywanych przez firmę należą: folia barierowa i woreczki foliowe, osłonki wielowarstwowe, osłonki jednowarstwowe.

Harmonogramowanie produkcji obejmuje kilkadziesiąt zasobów na trzech wydziałach produkcyjnych odpowiedzialnych za produkcję opakowania, nadruk i konfekcjonowanie. Planowanie oparta jest w większości o zamówienia klientów, gdzie kluczową informacją jest termin realizacji zamówienia.

 

Więcej…
 
Drukarnia Opolgraf wykorzystuje system Preactor do planowania druku książek. PDF Drukuj

Opolgraf SA jest firmą zajmującą się drukowaniem i oprawą książek. Zatrudnia ok. 150 pracowników a rocznie produkuje ponad 1700 tytułów w ok. 8 milionach egzemplarzy.

Opolgraf jest uznawany za jedną z najlepszych drukarni dziełowych w kraju. Współpraca z największymi i najbardziej znanymi wydawcami z Polski i krajów Europy Zachodniej dowodzi, że jesteśmy gotowi spełnić nawet najostrzejsze stawiana nam kryteria. Elastyczność, otwartość, rzetelność, terminowość dostaw i natychmiastowa komunikacja z klientami to największe zalety Opolgrafu a jednocześnie cele ciągłego udoskonalania.

 

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 2 z 2

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.