Opinie naszych Klientów:

"Współpraca z firmą Prętczyński zarówno podczas wdrożenia, jak i po nim przebiega wyśmienicie."


Opis wdrożenia w UAB Vytrolma

Lipiec 2015 - Udane wdrożenie systemu Preactor APS w litewskiej firmie UAB Vytrolma zostało potwierdzone opisem wdrożenia, przygotowanym wspólnie z użytkownikami systemu. Osiągnięte korzyści to min. zwiększona dokładność planowania, lepsze zarządzanie zasobami ludzkimi i lepsze wykorzystanie podwykonawców oraz 30% redukcja czasu produkcji.

Wdrożenie zostało przeprowadzone przez firmę Prętczyński, wspólnie z Columbus Lithuania, litewskim partnerem firmy Preactor. System Preactor został zintegrowany z systemem Microsoft Dynamics AX.

Opis wdrożenia został opublikowany na stronach firmy Preactor.

 
Wdrożenie w firmie Electrostart

Maj 2015 - Na stronach firmy Preactor opublikowany został opis wdrożenia w firmie Electrostart JSCo, producenta komponentów do urządzeń oświetleniowych.

W projekcie realizowanym przez SM Consulta, bułgarskiego partnera firmy Preactor, brali udział konsultanci firmy Prętczyński którzy przygotowali m.in. integrację pomiędzy systemem Preactor a systemem Microsoft Dynamics AX na podstawie własnego rozwiązania ‘Preactor for AX’.

W wyniku wdrożenia systemu firma Electrostart osiągnęła następujące korzyści: 85%-90% automatyzację działań potrzebnych do przygotowania planu produkcji, 30% optymalizację przezbrojeń maszyn oraz zmniejszenie liczby spóźnionych zamówień.

Opis wdrożenia na stronie preactor.com

 
System Preactor w firmie Thermoplast

Marzec 2012 - Opis projektu zrealizowanego przez firmę Prętczyński sp. z o.o.

Firma Thermoplast, której zakład produkcyjny znajduje się w Libiążu, specjalizuje się w projektowaniu i produkcji systemów profili, z wszelkiego rodzaju tworzyw sztucznych, o różnych stopniach twardości, powierzchniach i kolorach. Firma Thermoplast powstała w 1989 roku jako szwajcarsko-polskie Joint Venture i należy do grupy pionierów produkujących okna z tworzyw sztucznych. Kolejne lata, to również specjalizacja w wytłaczaniu nietypowych profili przeznaczonych dla przemysłu.

Więcej…
 
System Preactor uzupełnia rozwiązanie Microsoft Dynamics AX w firmie TAKT PDF Drukuj

Firma TAKT Sp. z o.o., której zakład produkcyjny znajduje się w Bolesławiu, zajmuje się produkcją wszystkich formatów płyt CD i DVD a miesięczne zdolności produkcyjne zakładu to 16 milionów płyt CD i 8.5 miliona płyt DVD.

Więcej…
 
Pakiet Akademicki systemu Preactor na Politechnice Rzeszowskiej. PDF Drukuj

Politechnika Rzeszowska jest największą techniczną uczelnią województwa podkarpackiego. Znakomita renoma uczelni znajduje potwierdzenie w liczbie kandydatów na studia, która co roku na większości kierunków przewyższa liczbę miejsc wyznaczonych w ramach limitów przyjęć.

Więcej…
 
Współpraca z uczelniami przy wykorzystaniu pakietu akademickiego Preactor.

System Preactor to nie tylko rozwiązania dla przedsiębiorstw produkcyjnych. Jak jedyny partner firmy Preactor International w Polsce aktywnie współpracujemy z uczelniami, dostarczając im pakiet akademicki firmy Preactor.

Więcej…
 
Opis wdrożenia systemu Preactor w EMAG SERWIS PDF Drukuj

Przedsiębiorstwo EMAG-SERWIS sp. z o.o. specjalizuje się w wytwarzaniu modeli, prototypów, produkcji jednostkowej oraz małoseryjnej urządzeń służących do poprawy bezpieczeństwa w przemyśle wydobywczym. Oferta firmy zawiera m.in.: metanomierze, czujniki parametrów atmosfery i aparaturę sejsmiczną.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12następnaostatnia »

Strona 1 z 2

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.