Opinie naszych Klientów:

"Z perspektywy czasu decyzja o wdrożeniu systemu Preactor była decyzją właściwą."


Konferencja firmy Preactor "najlepsza w historii".

Sierpień 2011 - Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji, zorganizowała jedno z najbardziej udanych spotkań firm partnerskich, nazwane „najlepszym w historii”. W konferencji, która w tym roku odbyła się w czerwcu, brali udział partnerzy z 24 krajów i było to jedno z największych spotkań specjalistów z obszaru planowania i harmonogramowania produkcji na świecie.

Celem spotkania firm partnerskich jest dzielenie się doświadczeniami w ramach społeczności Preactora. Zważywszy na fakt, że Preactor jest używany w praktycznie każdym sektorze przemysłu, uzyskanie opinii na temat bieżących trendów w różnych krajach jest bardzo wartościowe dla partnerów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności.

Każdego roku przyznawana jest nagroda dla partnera firmy Preactor za najlepszy opis wdrożenia, w zakresie skali widocznych korzyści osiągniętych przez użytkowników systemu. W tym roku poziom okazał się tak wysoki, że​ dwie firmy zostały docenione za ich osiągnięcia: firma Prętczyński z Polski i firma Accera z Brazylii. Przedstawiły one możliwości wprowadzania zmian w produkcji, poprzez stosowanie systemu klasy APS. Firmy Scheduling Solutions z Południowej Afryki i Preactor Europe z siedzibą w Lyonie otrzymały wyróżnienie za osiągnięte sukcesy i dołączyły do Red Diamond Hall of Fame, po przekroczeniu 1 miliona dolarów wielkości sprzedaży.

Valerie Goulevitch, Global Marketing Director firmy Preactor International: "Nasza sieć partnerów jest unikalna w świecie planowania i harmonogramowania i nadal dynamicznie się rozwija, wraz z naszą sprzedażą, nawet w środku obecnego kryzysu finansowego. W roku 2010 dołączyło 8 partnerów a w 2011 już 14. Miło było ich powitać, aby mogli wymienić doświadczenia z naszymi wieloletnimi partnerami. Wszyscy zgodzili się z tym, że był to bardzo pozytywny tydzień".

Dla Mike’a Novels’a, CEO firmy Preactor International, najważniejszym punktem konferencji były pozytywne opinie o nadchodzącym rozwiązaniu Preactor Link: "Ponieważ system Preactor jest z natury elastyczny i skalowany, nasze rozwiązania są stosowane z bardzo różnymi systemami klasy ERP i MES. Nasza współpraca z firmą Missing Link Technologies nad Preactor Link, rozwiązaniem zapewniającym bezproblemową i automatyczną wymianę informacji pomiędzy Preactorem a dowolnym systemem ERP i MES, zapewni, że przedsiębiorstwom produkcyjnym będzie jeszcze łatwiej osiągnąć korzyści, jakie przynosi stosowanie systemu Preactor."

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.