Opinie naszych Klientów:

"W rezultacie jesteśmy w stanie bezzwłocznie udzielać odpowiedzi na zapytania klientów."


Preactor Link - wymiana danych pomiędzy APS i ERP/MES

Lipiec 2011 – Preactor International, wiodąca na światowym rynku firma, zajmująca się tworzeniem oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji klasy APS, ogłosiła wprowadzenie nowego rozwiązania "Preactor Link" służącego do wymiany danych z innymi systemami. Rozwiązanie jest oparte na technologii Connectelligence® ESB firmy Missing Link Technology.

Preactor Link zapewnia bezproblemową łączność i automatyzację wymiany danych pomiędzy rozwiązaniem klasy APS (Advanced Planning and Scheduling), a systemami klasy ERP (Enterprise Resource Planning) i klasy MES (Manufacturing Execution System). Preactor Link zawiera wstępnie zdefiniowane mapy dla wszystkich standardowych pól systemu Preactor, które następnie mogą być łatwo modyfikowane. Za pomocą interfejsu graficznego można dodać nowe źródła danych i reguły użytkownika, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność i elastyczność rozwiązania. Preactor Link udostępnia również funkcjonalność raportowania.

Mike Novels, CEO firmy Preactor International: "Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą Missing Link Technology przy tworzeniu rozwiązania Preactor Link. Usprawni ono wymianę danych pomiędzy Preactorem a dowolnym systemem ERP, lub MES. Preactor to 18 lat doświadczenia w uzupełnianiu rozwiązań ERP i MES o harmonogramowanie i planowanie produkcji. Nasze rozwiązania klasy APS w powiązaniu z Preactor Link umożliwią przedsiębiorstwom produkcyjnym uzyskanie dodatkowych korzyści z ich inwestycji w ERP/MES.

Mark Johansson, CTO firmy Missing Link Technology: "Włączenie naszej technologii w rozwiązanie Preactor Link jest potwierdzeniem wszechstronność i elastyczność naszego rozwiązania Connectelligence® ESB. Preactor Link jest łatwy w obsłudze, można z niego skorzystać "po wyjęciu z pudełka" i może przyczynić się do skrócenia czasu wdrożenia, dla użytkowników końcowych potrzebujących połączenia z systemami ERP i MES."

Preactor Link jest aktualnie dostępny jako samodzielny moduł firmy Preactor International. Biblioteka połączeń z wiodącymi systemami ERP/MES jest obecnie rozwijana. Połączenia będą dostępne do pobrania bezpłatnie.

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.