Opinie naszych Klientów:

"Po wprowadzeniu systemu Preactor czas potrzebny na zaplanowanie zleceń, został skrócony."


Informacje o systemie Preactor

Firma Preactor International posiada największą liczbę wdrożeń spośród wszystkich na świecie dostawców oprogramowania do planowania i harmonogramowania produkcji.

Systemu Preactor integrowany z aplikacjami ERP, MES i rozwiązaniami do zarządzania łańcuchem dostaw jest wykorzystywany przez ponad 2 500 różnych firm w 65 krajach, od firm z sektora MSP do międzynarodowych koncernów.

Opisy wdrożeń systemu Preactor wskazują, że możliwe jest osiągniecie szybkiego zwrotu z inwestycji w ciągu miesięcy lub nawet tygodni.

Firma Preactor International posiada sieć ponad 400 partnerów i dostawców rozwiązań na całym świecie, którzy zapewniają usługi wdrożeniowe oraz wsparcie techniczne dla użytkowników systemu.

Ponad 1 000 certyfikowanych specjalistów ściśle współpracuje z użytkownikami w celu zapewnienia, że ich oczekiwania względem aplikacji zostaną spełnione.

W Polsce system Preactor jest dostępny od rok 2003 i został wybrany przez ponad 30 firm produkcyjnych oraz trzy uczelnie wyższe, które wykorzystują system podczas zajęć ze studentami z zakresu zarządzania produkcją.

Wsparcie jest zapewnione przez sieć partnerów przeszkolonych przez firmę Preactor, którzy zajmują się implementacją rozwiązań do harmonogramowania produkcji i ich integracją z systemami klasy ERP.

System Preactor nie jest pojedynczym rozwiązaniem. Preactor to zestaw produktów opartych na tym samym kodzie źródłowym, które oferują różne poziomy funkcjonalności w zależności od ceny. Ułatwia to wybór systemu, który zadowoli potrzeby firmy i nie nadweręży jej budżetu. Rozszerzenie posiadanej wersji o kolejny produkt jest bardzo proste.

System Preactor można stosować do długoterminowego strategicznego planowania z wyprzedzeniem miesięcy i lat, średnioterminowego planowania taktycznego z kilkutygodniowym horyzontem planistycznym oraz do planowania i harmonogramowania szczegółowego.

System Preactor został zaprojektowany z myślą o współpracy z istniejącym oprogramowaniem i usprawnieniu jego działania. Może być ściśle zintegrowany z systemem ERP, oprogramowaniem księgowym i prognozującym, arkuszami kalkulacyjnymi, systemem MES.

 

Cytaty o planowaniu

"Każdy ma jakiś plan...dopóki nie zostanie trafiony." - Mike Tyson

 

Szukaj
Stworzone dzięki Joomla!. Valid XHTML and CSS.